אימון אישי אונליין ייחודי

אימון אישי אונליין ייחודי | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

אימון אישי אונליין (קואצ'ינג) ייחודי לחיים

אימון אישי – יד מכוונת בצומתי החיים

כמה פעמים הרגשת שאינך יודע.ת איך להמשיך מכאן?
כמה פעמים רצית לחולל שינוי בחייך ולא ידעת מאין להתחיל?

כל שלב בחיים כרוך בקבלת החלטות. לא פעם אנחנו מרגישים שהיינו שמחים לקבל יד מכוונת שתעזור לנו להכריע בהתלבטויות שונות, להאיר זוויות שלא חשבנו עליהן, ולבדוק כיצד ניתן לשפר היבטים משמעותיים בחיינו. בדיוק לכך נועד האימון האישי.

אימון אישי בירושלים – האימון והטיפול שלי

אימון אישי אצלי הוא תהליך קצר וממוקד שמותאם אישית אליך, את/ה תרכוש/י מיומנויות וכלים להתמודד עם שינויים ומשברים בחיים, תדע/י לקבל החלטות נכונות בעבורך, במסלול שמוביל לעתיד חדש וטוב יותר.

הייעוץ האישי נועד לסייע לך במצבי חיים שונים, ולשמש כלי יעיל לשיפור איכות החיים במגוון תחומים בהיבט הרגשי, הזוגי, המשפחתי, הכלכלי, ועוד.

אני מביאה לכל טיפול ומפגש, ניסיון עשיר ופרקטיקה מגוונת כעובדת סוציאלית, מאמנת אישית ומנחת קבוצות וטיפול לא.נשים במצבי חיים מגוונים: 

 • אימון אישי, ייעוץ וטיפול פרטני למצוקות רגשיות, קשיים בתקשורת וביצירת קשר, קושי בשינוי וקבלת החלטות.
 • מעברים ושינויים בחיים, ההתמודדויות שמאפיינות את הגיל המבוגר.
 • קושי במערכת יחסים זוגית ומשפחתית, קונפליקטים.
 • משברים בתחום העבודה ובעקבות פרישה.
 • התמודדות עם מחלות, בעלי מוגבלויות ומשבר של אובדן, אובדן ראייה ודילמות חיים.
 • התמודדות עם שינויים בלתי צפויים ובלתי רצויים.
 • פיתוח תקשורת בין-אישית בריאה ויעילה (תקשורת זוגית, תקשורת מבוגרים).
 • התמודדות עם מגבלה.
 • התמודדות עם משבר.
 • התמודדות עם עם שינויים משמעותיים בחיים.
 • אימון לקבלת החלטות.
 • באופן כללי אנשים שחווים קושי מסוים ורוצים לרכוש כלים טובים יותר לחיים.


הודות לרקע המקצועי שלי
, באפשרותי להציע ולשלב גישות שונות של טיפול, ייעוץ ואימון אישי מקצועי ואיכותי המותאם למצבו וצרכיו של הלקוח. 

מגוון הטיפולים והאימונים האישיים ניתנים תוך הקפדה על שקיפות ושיתוף פעולה מלא, ליווי לכל אורך התהליך ולאחריו, אמפטיה והקשבה לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

כמאמנת אישית, אני מתבססת בעיקר על הגישה הקוגניטיבית-התנהגותית, על פיה המחשבות והתפיסות שלנו מכוונות את פעולתנו. בחינה מחודשת של הפרשנות שאנו מעניקים לאירועים השונים בחיינו והתבוננות בדפוסי חשיבה מקובעים – הן המפתח ליצירת שינוי, התקדמות וצמיחה בכל תחומי החיים.

אני מאמינה שכל אחד וכל אחת, יכול/ה לבחור לחולל שינוי משמעותי בחייך!

איך אימון אישי יכול לעזור לך?

אימון אישי מציב בפנינו מראה המשקפת מצד אחד את האמונות והתפיסות שמגבילות אותך, ומאידך – את נקודות החוזק שאולי אינך מודע להן. באימון אישי אין נכון או לא נכון! יש עיבוד משותף של הקשיים והלבטים, ומציאת פתרונות מתאימים לך ולאורח חייך באופן אישי. 

התהליך דורש אומץ ונכונות להשקיע בעצמך, אך שכרו בצִדו. הבדיקה המחודשת מאפשרת לך לצאת מהמצב התקוע, לקבל אחריות על חייך וליצור מציאות חדשה וחיובית.

במסגרת הייעוץ האישי הלקוח לומד לשנות דרכי חשיבה, ולרכוש דרכי התמודדות ומיומנויות כדי להשיג יעדים. אתה לומד לנהל את חייך באופן פעיל, וניהול כזה מקנה לך יכולת לזהות עכבות פנימיות שמונעות ממך להתקדם בכל תחום בחיים, לפרוץ מעצורים אלו ולהפנים תובנות חדשות להמשך הדרך.

אימון אישי לחיים – כי את.ה לא חייב.ת להתמודד לבד.

לפעמים אנו מצליחים להתמודד בעצמנו עם משברי חיים, בזכות תעצומות נפש וכוחות פנימיים, אך פעמים רבות אנו נקלעים לפתחו של משבר שבו אנו זקוקים לתמיכה ועזרה מקצועית חיצונית. הטיפול האישי נועד לסייע לאדם כאשר הוא חש שאיבד שליטה על חייו ואינם מתנהלים בהתאם לציפיותיו וחלומותיו. לאחר הטיפול האישי שלי, יהיה לך את סל הכלים להתמודד עם סוגים שונים של קושי, תוציא את הסל כלים המתאים שאני אתן לך ותשתמש בו. אם זה תסכול או בלבול, כעס ועוד…

זכור.י – אינך חייב לעבור זאת לבד! אני מזמינה אותך לאימון אישי לחיים במהלכו תרכוש ארגז כלים ומיומנויות להתמודדות ולהתגברות על קשיים שיישאר אִתך במשך כל החיים.

דליה מיזן לוגו | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

מפגשי האימון יכולים להתקיים פרונטלית או טלפונית – על פי בקשתך או התאמה בהתאם לטיפול. אשמח לעמוד לשירותכם.ן בכל עת.

אימון אישי אונליין לנוחיותך, ניתן לנהל חלק גדול מהמפגשים אונליין, כאשר את.ה בסביבה ביתית מוכרת ונינוחה, באמצעות טלפון או זום.

פגישת היכרות ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן