אודות דליה מיזן

דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

דליה מיזן – מאמנת אישית בירושלים | עובדת סוציאלית ותיקה | אימון אישי אונליין כאן ועכשיו

שמי דליה מיזן, אני עובדת סוציאלית ומאמנת אישית לאנשים שרוצים לשנות את החיים שלהם. אני מתגוררת בירושלים, במהלך שנות עבודתי הרבות בטיפול, ייעוץ ואימון אישי, צברתי ניסיון רחב ומיומנויות מגוונות בטיפול בבעיות הפוקדות את רובנו במהלך החיים, ביניהן: משברי חיים שונים, מעברים ושינויים משמעותיים בחיים, מערכות יחסים, השתלבות בעולם העבודה, התמודדות עם מחלות ונכויות, בעיות בזוגיות, קונפליקטים משפחתיים ועוד.

במסגרת פועלי כמאמנת אישית, אני מעניקה אימונים והדרכות שונות על פי צורכי הלקוח, אימונים אישיים וזוגיים המאפשרים סל רחב, מקיף וממוקד של מיומנויות חיים ודרכי התמודדות בעלות ערך מוסף וייחודי לחיים. אופי עבודתי משלב כמה גישות טיפול, ייעוץ ואימון אישי, בהתאם למצב הלקוחות וצורכיהם.
בעבודתי, אני מתבססת בעיקר על הגישה הקוגניטיבית התנהגותית, שעל פיה למחשבות, לאמונות ולתפיסות שאנו מפתחים במהלך החיים, יש תפקיד חשוב ומרכזי בהתייחסותנו לסביבה, בגישתנו לאירועים ומצבים בחיים ולפרשנות שאנו מעניקים למציאות. תפיסות ואמונות אלה עלולות להגביל, לחסום, לתקוע אותנו ולעכב את התפתחותנו והתקדמותנו. לכן, שינוי בדפוסי החשיבה – עשוי להביא לשינויים ברגשות ובהתנהגות, ולהשפיע על הבחירות שאנו עושים במהלך כל חיינו. אני סבורה שכל אחד יכול לחולל שינוי בחייו, בכל שלב, אם רק יבחר לפעול ולשנות – על אף המגבלות ועל אף הקשיים. נדרש אומץ רב ואחריות גדולה – אך התוצאות יכולות להפוך עולמות ולשנות מסלולי חיים מן הקצה אל הקצה!

קצת על עצמי וכיצד הגעתי להיות מאמנת אישית

נולדתי עם ליקוי ראייה שהלך והידרדר במהלך השנים עד למצב עיוורון. מאז שאני זוכרת את עצמי עוד כילדה, ידעתי שיבוא היום שבו אאבד את הראייה. ידיעה זו לא חסכה ממני את ההתמודדות עם חוויית האובדן ההדרגתי. ההתמודדות עם תהליך אובדן הראייה הייתה מלֻווה ברגשות מורכבים וקשים בתחומי חיים שונים. היום אני יודעת בוודאות כי אופן ההתייחסות שלי לעצמי, לסביבה ולחיים בכלל, ומעל לכול- היכולת לקבל אחריות על חיי – הם שאפשרו לי להתמודד עם חיי העצמאים, להשתלב במעגלי החיים, החברה והעבודה ולהצליח. ההתנסויות, המגבלות והכשלים, הקשיים והבעיות שבהם אנו נתקלים – הם כולם חלק בלתי נפרד מהחיים, ההתפתחות והצמיחה של כל אחד מאִתנו – כאשר השאלה החשובה היא האם ואיך אני בוחר להתמודד אִתם!

תמונה של דליה ביציאה משער כניסה | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים
תמונה של דליה לפני מעבר חציהדליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

איזה שירות את נותנת? מה העסק שלך?

אני נותנת שירות במגוון תחומים. אני גם נותנת שירות אימון אישי (קואצ'ינג) אונליין.

מה הייחוד שלך כמאמנת אישית?

יש לי המון ניסיון, אני עובדת סוציאלית ואני באה מתחום הטיפול. שיש לי לקוח שזקוק לעזרה שלי, אני יודעת לנתב את הטיפול המתאים עבורו, אם זה רק אימון או שילוב של אימון וטיפול. יש לי כמה שיטות, אני לא חייבת להתמקד רק בדבר אחד.

אם אני רואה אצל הלקוח/ה שלי שכדאי להיכנס יותר קצת יותר לעולם הפנימי שלו, אז יש לי את הכלים. אני בעצמי עם מגבלה, והתמודדתי עם משבר אובדן הראייה.  הניסיון האישי שלי הוא עצום, ומעצים, אני רוצה להעצים אנשים אחרים. אני יודעת איך בעלי מוגבלות מרגישים ועם אילו קשיים ואתגרים הם צריכים להתמודד, אני יודעת לעזור להם.

ההקשבה שלי היא לייזר, אני ממש מרגישה את האדם שמולי, אני יודעת להתמקד ללא הסחות דעת.

למי את יכולה לעזור במיוחד?

אני יכולה לעזור ולתת אימון אישי במיוחד לאנשים שמתמודדים בחיים עם אתגרים כמו:

 • התמודדות עם מגבלה
 • התמודדות עם מחלה לחולה ולמשפחה, בעלי מוגבלויות ומשבר של אובדן, דילמות חיים.
 • התמודדות עם משבר
 • מעברים ושינויים משמעותיים בחיים, ההתמודדויות שמאפיינות את הגיל המבוגר.
 • שיפור תקשורת בין אישית בריאה ויעילה, תקשורת מקרבת (תקשורת זוגית, תקשורת מבוגרים).
 • ההתמודדויות שמאפיינות את הגיל המבוגר, התמודדות עם אובדן משבר, דילמות חיים.
 • אימון לקבלת החלטות.
 • אימון אישי, ייעוץ וטיפול פרטני למצוקות רגשיות, קשיים בתקשורת וביצירת קשר, קושי בשינוי.
 • קושי במערכת יחסים זוגית ומשפחתית, קונפליקטים.
 • משברים בתחום העבודה ובעקבות פרישה.
 • התמודדות עם שינויים בלתי צפויים ובלתי רצויים.
 • פיתוח תקשורת בין-אישית בריאה ויעילה (תקשורת זוגית, תקשורת מבוגרים).
 • באופן כללי אנשים שחווים קושי מסוים ורוצים לרכוש כלים טובים יותר לחיים.
 

אני מזמינה אותך לקבל אחריות על חייך ולתת לעצמך הזדמנות לצמוח, להעז, להגשים בהצלחה שאיפות וחלומות, וליצור את מציאות חייך לפי רצונך. מגיע לך לקבל יותר מהחיים, ויפה שעה אחת קודם.
לבחור לחיות ולהיות!

דליה מיזן לוגו | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

מפגשי האימון יכולים להתקיים פרונטלית או טלפונית – על פי בקשתך או התאמה בהתאם לטיפול. אשמח לעמוד לשירותכם.ן בכל עת.

אימון אישי אונליין לנוחיותך, ניתן לנהל חלק גדול מהמפגשים אונליין, כאשר את.ה בסביבה ביתית מוכרת ונינוחה, באמצעות טלפון או זום.

פגישת היכרות ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן