קבוצות תמיכה אונליין

יתרונות האימון בקבוצות תמיכה אונליין

קבוצת תמיכה אונליין היא קבוצת סיעור מוחות שבמהלכה נחשפים המשתתפים והמשתתפות לסיפורי חיים של אחרים, דנים, מנתחים, לומדים ומגיעים יחדיו לתובנות חדשות ופתרונות יצירתיים. במהלך אימון קבוצתי אנו מנתחים מצבים בעייתיים ומורכבים מחיי היום יום של כל אחד מהמשתתפים, הדיון הקבוצתי חושף ומשקף מגוון דעות, ומסייע להגביר את המודעות האישית לייחודיות של כל חבר. הוא מאיר את נקודות החוזק והיכולות הטמונות בכל אחד, ואת דפוסי החשיבה והאמונות שמונעים ניהול נכון של מערכות יחסים והצלחה בחיים בכלל.

קבוצת תמיכה לתחושת הקלה עידוד, שותפות והזדהות

המשתתפים חשים תקווה ועידוד כאשר חל שיפור אצל אחד מהחברים – שיפור שמשפיע על חייו האישיים של כל משתתף בקבוצה. למרות השוני הרב בין חברי הקבוצה, הנובע מהמורכבות והקשיים של כל אחד ואחד – נוצרת תחושת אחדות כאשר מזהים מצבים אנושיים דומים ומכנה משותף בהתמודדות עם קשיים ובעיות בחיים.

קבוצת תמיכה לסיעור מוחות והערכה עצמית

הדיון בקבוצה מאפשר להעלות חילופי מידע ועצות קונקרטיות המסייעות לחלק מהמשתתפים או לכולם.

האימון הקבוצתי מחייב את המשתתף בו – לצד קבלת המידע והעזרה – להעניק מעצמו לאחרים. הענקה זו מגבירה את ההערכה העצמית של התורם ומעבירה את ההתמקדות בעצמי להתמקדות בבעיות הזולת.

הקבוצה מהווה מיקרוקוסמוס של החיים, כמעין מראה לחיים המתנהלים מחוצה לה. בקבוצה באות לידי ביטוי צורות התנהלות והתנהגות של הפרטים בתוכה וניתנת הזדמנות לבחון את היחסים הבין אישיים הנוצרים בין חברי הקבוצה בזמן אמת, לקבל משוב וללמוד מהסיטואציות השונות, לתרגל ולחיות מחדש קונפליקטים, עימותים וחוסר הסכמה באופן יעיל ובונה.
אני מזמינה אותך למפגש קבוצתי מפרה, לקחת אחריות לשיפור איכות חייך ולהגיע למקום טוב יותר! כי מגיע לך יותר מהחיים וזה בידך!

סוגי קבוצות התמיכה של דליה מיזן בפורמט אונליין:

קבוצת תמיכה לאובדן ראייה | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

קבוצת תמיכה לאובדן ראייה אונליין

להצטרפות לקבוצת תמיכה אונליין לאובדן ראייה קבוצת תמיכה לירידה ואובדן ראייה קבוצת תמיכה המורכבת מחברים החווים ירידה ואובדן ראייה ומתמודדים עם תהליך קשה ולא פשוט

דליה מיזן לוגו | דליה מיזן מאמנת אישית בירושלים

מפגשי האימון יכולים להתקיים פרונטלית או טלפונית – על פי בקשתך או התאמה בהתאם לטיפול. אשמח לעמוד לשירותכם.ן בכל עת.

אימון אישי אונליין לנוחיותך, ניתן לנהל חלק גדול מהמפגשים אונליין, כאשר את.ה בסביבה ביתית מוכרת ונינוחה, באמצעות טלפון או זום.

פגישת היכרות ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן